Kupte trochu jídla

Žádné produkty v košíku.

Všechny zprávy

«S3S» – pohotovostní program

Nemoc nebo vážné zranění mohou zvířata postavit do nebezpečné situace a ohrozit jejich život. Naším účelem je poskytnout pomoc v podobě finančního pokrytí urgentních operací, které jsou pro ně nezbytné. Chceme zajistit, že tyto zvířata dostanou potřebnou lékařskou péči a šanci na uzdravení.

Naše nadace provádí veřejné sbírky s cílem shromáždit finanční prostředky nezbytné pro financování těchto operací. Vaše příspěvky jsou pro nás velmi důležité, ať už je jejich výše jakákoli. Každá koruna má velký význam a přispívá k možnosti provést nezbytné zákroky. Chceme, abyste měli jistotu, že vaše peníze jsou využívány odpovědně a transparentně. Proto na naší Facebookové stránce pravidelně sdílíme fotografie a videa, která potvrzují, jak byly finanční prostředky využity. Tím vám přinášíme důkaz, že vaše podpora má skutečný dopad.

Společně můžeme zachránit životy těchto zvířat v nouzi. Vaše podpora a angažovanost jsou neocenitelné. Pomozte nám poskytnout nezbytnou péči a šanci na uzdravení těmto zraněným a nemocným tvorům.

Děkujeme vám, že jste součástí naší nadace a přispíváte ke zlepšování životních podmínek domácích mazlíčků v nouzi. Společně můžeme dělat zázraky a pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našeho programu nebo máte zájem o zapojení do našich sbírek, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!


10.06.23
Sídlo : Filmařská 1154/21, Hlubočepy
PSČ 152 00
IČO : 14430304
Telefonní číslo
+420605554921
E-mail
info@dmvtisni.cz